Loading...

سرویس خواب استاندارددرچه ابعادی تولید می شود؟

سرویس خواب چرا باید دارای ابعاد استانداردباشد؟خرید یک تختخواب استاندارد و مناسب، اصلی‌ترین موردی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. گاهی براثر استفاده از تخت خواب های غیر استاندارد صدمات غیر قابل جبرانی به افراد وارد شده است و برخی مجبور شده اند برای درمان به پزشک مراجعه کنند. با انتخاب درست تخت خواب، بدن خود را در هنگام خوابیدن ایمن کنید.

5نکته در انتخاب رنگ سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس یکی از مهم ترین خرید های یک عروس و داماد برای شروع زندگی مشترک، می باشد که معمولاً زوجین در انتخاب آن وسواس زیادی هم به خرج می دهند. سرویس خواب عروس معمولا از قطعاتی مانند، یک تخت دو نفره، دو عدد پا تختی، یک دراور، یک میز آرایش همراه صندلی و آینه تشکیل شده است.

انواع مبل از نظر ظاهر وقیمت به چند دسته تقسیم میشود؟

انواع مبل از نظر ظاهر به سه دسته استیل،کلاسیک و راحتی (مبل نوعی از مبل راحتی است)می باشد که دراین مقاله به توضیح هر کدام می پردازیم.

مبل کلاسیک شیک تر است یا مبل استیل؟

مبل کلاسیک شیک مبل کلاسیک شیک تر است یا مبل استیل ؟ دراین مقاله میخواهیم مقایسه مختصری در مورد این دودسته مبل داشته باشیم.یکی از انواع مبلمانی که در منزل مورد استفاده قرار می گیردمبلمان [...]

تولیدی مبل برای خرید مبل بهتر است یا فروشگاه؟

تولیدی مبل،مکانی است که درآنجا تمام متریال برای ساخت مبل فراهم میشود تا یک مبل ساخته وتحویل مشتری یا وارد نمایشگاه یا فروشگاه شود.تولید وعرضه مستقیم مبل از تولید ی مبل است و نمایشگاهها و فروشگاهها عرضه کنندگان غیر مستقیم مبل هستند.

5 نکته درخرید مبل کلاسیک بصورت اینترنتی

خرید مبل کلاسیک مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟ در خرید مبل کلاسیک برای منزل به چه مواردی باید توجه داشت؟ جنس، ساخت ظریف و بادوام ، ابعاد مناسب و سایر موارد ازجمله ویژگی‌های یک مبل کلاسیک است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد. در ادامه به چند نکته در مورد خرید مبل کلاسیک اشاره می‌کنیم

النا مبل
ارسال رایگان بسته هدیه
دریافت کاتالوگ رنگ ها
اگر این محصول را پسندیده اید ، پیشنهاد میکنیم فایل کاتالوگ PDF محصول را از دست ندهید. در این کاتالوگ تنوع رنگ محصول و توضیحات تکمیلی درخصوص ویژگی های آن را مشاهده خواهید کرد.